gb
Soru Sahibi
9 Mayıs 2015 11:14

bebegım karnını kasıyor

merhaba benım bebegım besıncı ayına gelmek uzere anne sutunu dorduncu ayda bıraktı dogdugundan berı yuzunde kızarıklıklar vardı cocuk doktoru sampuandan olabılır dedı johnsons ya da sebamed kullan dedı johnsona basladık dorduncu ayında tekrar basladı tekrar goturduk bı de kafasını kasıyodu sureklı sac l losyonu verdı egzamaya da benzıyo dedı boynunun altında kulak arkalarında da vardı ondan surduk her seyını de sebamed aldık oraları gectı sımdı de karnını kasıyor sebebı ne olabılır genellıkle bezını degıstırecegım zamanlar altını actıgımda karnını kasıyor sımdıden tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Gözle görünür bir cilt bulgusu yoksa pekbirşey düşündürmez. Bez temas yeri mi?

11 Mayıs 2015 14:26