YA
Soru Sahibi
4 Kasım 2017 03:25

Bebegim geceleri cis yaparken cok agliyor

1 yasindaki oglum 7 aylikken sunnet olmustu. Gomuk pipili oldugu icin surekli pipisine acma islemi uyguluyoruz. Fakat bazi geceler cisini yaparken cok agliyor doktor muaynemiz ve idrar tahlillerimiz temiz cikti. Neden olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hamit Okur
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Merhaba, Öncelikle geçmiş olsun diyor, bebeginize sağlıklı bir hayat diliyorum. Bebeğinizi görmeden bir şey demem mümkün olmaz. Eğer arzu ederseniz bebeğinizin resmini whatsapp'tan bana gönderebilirsiniz. Ona göre size daha aydınlatıcı bilgi verebilirim. Selam ve muhabbetlerimle

10 Kasım 2017 09:53