KB
Soru Sahibi
16 Kasım 2017 07:03

Bebeğim çok terliyor

Merhabalar doktor bey bebeğim 3 buçuk aylık kafası ve omuz kısmı geceleri çok terliyor hep üstünü degstirmek zorunda kalıyorum birde kafa kısmı çok sıcak oluyor normal mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın Burcu Karakaş, uzmanlık alanım çocuk cerrahisi ve çocuk ürolojisi olduğundan bu sorunuza cevap verme yetkisine sahip değilim ama anlattığınız durum herhangi bir rahatsızlığı olmayan çocuklarda da görülebilir. Bebeğinizi takip eden çocuk doktorunuzla temasa geçmenizi öneririm. Sağlıklı günler dileğimle.

16 Kasım 2017 09:43