İB
Soru Sahibi
24 Ağustos 2021 23:27

Bebeğim çığlık atıyor

Merhaba hocam 1,5 yaşında kızım çok çığlık atıyor güzelce konuşuyorum anlıyor aslında anlattıklarımı ama tekrarlıyor kızıyorum tekrarlıyor mahrum bırakıyorum bir şeylerden yine tekrarlıyor dışarıda evde her yerde başka çocuklar Bile korkuyor çığlıklarından ne yapmam gerekir inanın çaresiz kaldım artık lütfen yardımcı olun cevabınızı bekliyorum ❣️

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Kızınızın her alanda gelişimsel olarak düzeyinin belirlenmesi uygun olacaktır. Lütfen sizin için uygun olan bir merkezde değerlendirilmesini yaptırınız. Bu konuya kızınızı görmeden yorum yokmak uygun olmaz. Kızınıza sevgiler. Mutlu günler dilerim.

4 Eylül 2021 13:34