bo
Soru Sahibi
31 Aralık 2014 11:19

bebegim 10 günlük aglamakta zorlaniyor

Mrh hocam bebegim 10 gunluk aglamakta zorlaniyor sanki kendini sıkıyor sonra viyak diye ses cikariyor dogum esnasinda siddetli aglayarak dogdu bamyo yaparken normal agliyor topugundan kan aldilar cok agladi ama normalde neden kendini sıkıyor yardimci olursaniz sevinirim simdiden cevabiniz icin teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ahmet Gündüzöz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Sayın Özlem Başak, Anlattığınız belirtiler önemli bir sorunu düşündürmüyor. Yine de çocuk doktoru meslektaşlarımın da değerlendirmesini öneririm.Saygılarımla.

7 Ocak 2015 16:58