ŞA
Soru Sahibi
5 Aralık 2013 16:13

Basur olabilir mi?

Merhaba.Ben 20 yaşındayım.Dün lavaboda makat bölgemde 2 adet (baloncuk gibi) elle hissedilebilen şişlik fark ettim.Ağrı,yanma,kanama,akıntı gibi şikayetlerim yok. Herhangi bi rahatsızlık vermiyor.Bu hastalık basur mudur? Kendiliğinden geçebilir mi? Doktora gitmeyi pek düşünmüyorum,korkuyorum.Mutlaka doktora gitmeli miyim? Önemli bi rahatsızlık olma ihtimali var mıdır? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Sınava hazırlanıyorum,bi de bu hastalık için kaygılanmak istemiyorum.Hoşçakalın.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu b,ilgilerle bir şey söylemek zor o yüzden bir cerraha görünmelisiniz

9 Aralık 2013 22:44