KE
Soru Sahibi
23 Kasım 2020 12:32

Başta dönme gibi bir hal ve gerginlik hissetme

Merhaba doktor hanım Sorum şu, Kafamda bir hal var. Böyle hızlı hareket etmemi engelleyen. Bir ağırlık ve dönme gibi ama net olarak dönmüyor. Yaklaşık on aydır var. Sersemlik, basit unutkanlıklar ve de gerginlik gibi oluyor sanki. Vertigo demedi nörolog doktoru. Tansiyonum da 13'e 7 falan. Nörofizyolojideki doktor hanım 14'e yakın, tansiyondan da olabilir tuzu kes, 1 ay sonra gel dedi. Otururken bu hal olmuyor gibi. Kbb'a da gittim, kristal oynaması çıkmadı.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Demet Arslan
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Tam bir vertigo tariflemiyorsunuz. Strese bağlı olabilir. İyi bir detoks yapmak, beslenmenizin düzenlenmesi, eksik olan vitamin ve minerallerin takviye edilmesi ve düzenli spor ile şikayetleriniz düzelebilir. Geçmiş olsun.

23 Kasım 2020 12:50