AM
Soru Sahibi
17 Kasım 2015 18:09

Başta basınç hissi

Merhaba; 1 haftadır başımı hızlıca çevirdiğimde eğildiğimde ve yattığımda başımda bir basınç hissi oluyor ve midemde de bir anda düşmüşüm gibi bir huzursuzluk oluyor? Bunun sebebi nedir? Teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Atilla Şengör
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Vertigo başlangıcı olabilir. Vertigo baş dönmelerinin genel bir tanımlamasıdır, bir çok hastalığı barındırır. Bulunduğunuz yerde bir KBB veya Nöroloji Uzmanına başvurabilirsiniz.

17 Kasım 2015 19:29