BS
Soru Sahibi
18 Nisan 2020 01:16

Baso yüksekliği

Merhaba hocam yaşım 25 7 aydır süren ve son 2 aydır artan kemik ağrılarım var özellikle sol bacağım ve sol kolumda ağrı ve ara ara yanmalar oluyor bu yanma hissi sırt kismim dahil üst bölgelerde de oluyor nefes darligimda mevcut ağrı ve yanmalar genelde gece yatacağım zaman ve sabah kalktığımda daha fazla hissediliyor kan testi sonuçlarında anormal olarak %BAS 2.1 %MON 11.3 RDW 12.1 RDW SD 37.2 MCHC 36.1 ve B12 VİTAMİNİ 168 CİKTİ idrarda eritrosit 5 çıktı testi bir ay önce yaptım doktor kontrolüne daha gitmedim önemli birşey var mıdır bas yüksekliği korkuttu beni ailede halam lösemi idi ne yapmalıyım hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Bahsettiğiniz şikayetlerin lösemi ile ilgisi yok. Zaten önemli bir şikayet de yok. Ancak ortam düzeldiği zaman bir dahiliye uzmanı ile görüşünüz. İyi günler

18 Nisan 2020 06:24