gb
Soru Sahibi
18 Aralık 2013 11:54

basimin sol tarafi agriyor

Hocm merhaba benim 7 8 aydir basimin sol tarafi agriyor ve uyusuyor ve ayrica sac diplerim cok agriyor dokunamiyorum..gecen hafta mr cektrdm doktor hicbisy yok dedi bende neden oluyor o zaman bu agrilar dedm olabilir öyle seyler arada sirada dedi dexplus verdi gönderdi ama sikayetlerm devam ediyor.. ne önerirsinz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Teoman Dal
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba, MR da sinüzit ya da şikayeti izah edecek başka bir bulgu saptanmadı ise o bölgenin duyu hissini alan sinirler ile ilgili bir problem olabilir. Bir nöroloji uzmanının değerlendirmesini öneririm. Geçmiş olsun

20 Aralık 2013 09:56