AM
Soru Sahibi
7 Ağustos 2021 01:49

Baş Dönmesi

İyi günler, sürekli baş dönmesi yaşıyorum. Aniden ayağa kalkmasam bile kalktığımda başım dönüyor. Ayakta uzun süre duramıyorum, durduğum zaman gözlerim kararıyor. Elimde ve ayağımda üşümeler oluyor ve bazen ellerim titriyor. Sürekli çok yorgunum. Bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum. Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yeşim Abanoz
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Nörolojik muayenenizin ve ayrıntılı kan tetkiklerinizin yapılması gerekir. Şikayetleriniz kansızlık ya da B12 vitamini eksikliği nedeniyle olabilir. Geçmiş olsun.

7 Ağustos 2021 19:13