KR
Soru Sahibi
25 Mart 2015 13:43

Baş dönmesi

Hocam benim sıkıntım ara ara olan şiddetli baş dönmeleri ve bulantı,yaklaşık 5-6 aydır başladı,Yaşım 46 bayanım,bir iki kez acile gitmek zorunda kaldım serum takıldı 5-6 saatte ancak kendime geldim,başımı sağdan sola bile çeviremiyorum bu durumdayken bulantıda cabası,norolijije göründüm genel muayenede bir bulgu göremedi,vertigo olabilir denildi.Kulak burun boğazamı görünsem diye düşünüyorum .Saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Meniere hastalığı olabilir KBB hekimi ile görüşülmesi gerekir. Doç Dr G Kaan Beriat

25 Mart 2015 15:58