AY
Soru Sahibi
12 Eylül 2014 18:50

baş dönmesi ve göz kararması

hocam merhaba hocam baş dönmesi ve gözlerimde bulanıkgörmesi üzerine çekmiş olduğum BEYİN MR cevapliyabilirmisiniz MEGA SİSTERNA MAGNA VARYASYONU MEVCUTTUR SAĞ MAKSİLLER SİNUS TABANINDA YAKLAŞIK OLARAK 1.5 CM ÇAPLI MUKUS RETANSİYON KİSTİ VE FRONTAL SİNÜSTE MUKOZAL KALINLAŞMALAR İZLENMEKTEDİR HER İKİ TEMPORAL KEMİK MASTOİD PARÇASINDA PARSİYEL AERASYONKAYBINA NEDEN OLAN YAĞLI REPLASMANA AİT GÖRÜNÜM MEVCUTTUR.. Hocam digerlerinde olumuzluk bir şey yok diyo. söyleyeceğim mukus retansiyon kisti ciddi bir şeymi baş dönmesine sebep olan bunlarmı ilaç la tedavisi varmı hocam . hocam ayrıca benimgözlerimbulanık görüyo çogu zaman genelde hareket eden cisimlere baktığımda gözlerimde karıncalama gibi yani bulanıkoluyo bunun sebebi ne olabilir kulakla alakası varmıacaba hocam saygılar...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İbrahim Korhan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Bahsi geçen sinüs problemleri bahsettiğiniz şikayetleri açıklamaz. Saygılar

15 Eylül 2014 09:33