YM
Soru Sahibi
2 Nisan 2015 21:50

baş dönmesi hissi-sersemlik

hocam merhaba.Benim 20 gündür başımda dönme hissi,sersemlik var başımda bazen ağrı var gözlerim açık olmasına rağmen gözlerimin önü kapalı gibi sanki etrafı rahat göremiyormuşum gibi hissediyorum.sanki kafam,vücudum sarsıntıda gibi hissediyorum.nöroloji,kulak burun boğaz ve göz doktorlarına gittim tahlillerim ve kafa tomografim normal çıktı.sadece gripten dolayı kulak kristallerimin oynamış olabileceğini söylediler ve bana vertigo ilacı (VASOSERC 24 mg) verdiler hocam.bu ilacı kullanmalımıyım ve bendeki bu şikayatler vertigomudur?hocam ayrıca bende 8 aydır kalp çarpıntısı var ve 4 aydır günde 2 kere belok(25 mg) alıyorum.Her testler yapıldı kalbimdede bi sorun yokmuş sadece kalbin kendi kendine hızlanması oluyormuş buda çarpıntı yapıyormuş hocam bu kullandığım ilaçlardan baş dönmesi hissi olabilirmi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Bu bilgiler size doğru yanıt vermem için yeterli değil. Size yanıltıcı bilgi vermek istemem. Lütfen güvenebilirsiniz bir KBB hekimine başvurun.

2 Nisan 2015 22:10