BA
Soru Sahibi
5 Kasım 2019 20:21

baş ağrısı

Merhaba hocm beyin mr çektirdim. raporda bu sonuç çıktı. Rica etsem yorumlar mısınız? şimdiden telşekkür ederim. Sol maksiller sinüste totale yakın havalanma kaybına neden olan sekresyon mevcuttur. Sol maksiller sinüzit

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murat Arslanhan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sinüzit atağı olabilir. Ilaç tedavisine cevap verir bir hekime müracaat edip ilaç yazdıeın geçmiş olsun

30 Kasım 2019 13:31