gm
Soru Sahibi
8 Mayıs 2021 00:02

Baş Ağrısı ve Septum Deviasyonu

Hocam merhaba ben 20 yaşındayım ve bir ara boksörlük yaptım. Neredeyse 1 yıldır burun kemiğim ve başım çok kötü ağrıyor. Artık dayanılmayacak seviyeye geldi. Gitmediğim yer kalmadı. Nöroloji, hematoloji, kbb. Burun tomogrofimde kemik kiret izlenmiştir ve deviasyon görülmüştür yazılıydı. Kbb doktorum burnunda çatlak olabilir 9 ayda geçmezse nörolojiye git dedi. Nöroloji gittim bişey çıkmadı. Ayrıca burnumda septum deviasyonu vardı. Doktorum pek önemsemedi. Bu şikayetlerimin sebebi deviasyon olabilir mi? Şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Topuz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Başağrınızın sebebi burundaki kemik eğriliği ve kret olduğunu sanmıyorum, nörlojik baş ağırısı tarif ediyosunuz

8 Mayıs 2021 00:33