EV
Soru Sahibi
8 Şubat 2015 11:49

Baş ağrıları

iyi günler hocam ense kökünden başın sağ tarafına doğru ağrılarım oluyor ve bu ağrılar göz arkasında toplanıyor. Ensemde 1.5 cm çapında bir beze oluştu yaklaşık süre olarak 2 aydır bulunuyor. Yuvarlak genelde sabahları daha belirgin şekilde çıkmış oluyor daha sonra yumuşamaya başlıyor . Baş ağrılarımla ilgisi olabilir mi. Beyin tomografisi istediler ağrılarım için henüz sonucu çıkmadı ama ekte resimleri attım şimdiden teşekkürler .

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özgür Kemal
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Beyin filminizin değerlendirmesi benim işim olmamakla birlikte, gördüğüm kesitlerde en azından KBB yi ilgilendiren bir patoloji yoktur. Dolayısı şke bir nörolog ile görüşmenizin faydalı olacağı kanısındayım Saygılarımla

12 Şubat 2015 16:30