sz
Soru Sahibi
17 Ocak 2016 01:31

balgamda kan

iyi geceler hocam bundan 10 15 gün önce sabah balgam çıkardım balgamda hafif kan gördüm 2 3 gün böyle oldu sonra kesilde önce KBB a girdim faranjit başlangıcı ve troit bezlerin normalinden biraz büyük dedi ultrasyona girdim sonuç olarak guatır yok herhangı bir kitle yada nodül yok dedi ilaç verdi onun arkasından hemen göğüs hastalıklarına girdim aynı gün şikayetimi dile getirdim röntgen temiz birşey yok dedi astım ölçümü 2.20 çıktı astıma bağlı değil dedi bu balgam hocam geniz akıntın var dedi kbb doktorum genizden gelen balgamda gene hafif kan gördüm ilaçlar desmont bricanyl macrol sudafed kullanıyorum hocam korkulacak bir durum varmıdır ne yapmam lazım ve boğazım hala acıyor geçmedi teşekkür ederim iyi geceler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. M. Levent Erkan
Göğüs Hastalıkları , Alerji ve Göğüs Hastalıkları

Nefes yollarından gelen kan önemlidir. Kanama geçmez veya tekrar ederse yine incelenmeniz gerekir. Geçmiş olsun.

20 Ocak 2016 08:28
Prof. Dr. M. Levent Erkan
Göğüs Hastalıkları , Alerji ve Göğüs Hastalıkları

x

20 Ocak 2016 09:35