km
Soru Sahibi
30 Eylül 2015 09:37

balgam öksürük

hocam iyi günler kolay gelsin; sabahları kalktığımda öksürükle beraberinde yeşilimsi balgam çıkartıyorum bu yaklaşık 15 20 dakka sürüyor ama balgam beyaz balgamın içinde tırnak büyüklüğünde oluyor ve 3 5 kere çıkarıyorum ondan sonra gün boyunca ya 1 kere ya da hiç balgam olmuyor. tek şikayetim bu terleme titreme üşüme hiçbir şey yok hocam tek şikayetim bu acaba nedir hocam 375 mg duocid de bitirdim 1 kutu halen devam ediyor yardımcı olursanız sevinirim hocam kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. M. Levent Erkan
Göğüs Hastalıkları , Alerji ve Göğüs Hastalıkları

Bu şikayetinizin ne zamandan beri olduğunu belirtmemişsiniz. Eğer yeni başlamışsa ve aldığınız tedavi ile geçerse pek sorun yok demektir. Aksi halde incelenmeniz gerekir. Geçmiş olsun.

30 Eylül 2015 12:06