mm
Soru Sahibi
26 Kasım 2020 16:58

Baldır Ağrısi

SALIH hocam merhaba.Annen 75 yasinda şeker tansiyon bel fitigi boyun fitigı ve omirilikte darlık hastalikları var.Iki hafta once her iki bacak baldır agrisi ve yüksek tansiyon sebebiyle acile basvurduk.Acilde sodyum 127 magnezyum gene düşük çıktı.Beyin Mr ve akciger Btsi normal çikti.Bacak ultrosonuda normal cikti.Agrilari devam ediyo hergün yogun aglatan agrilari var.Bu arada gittigimiz bir Algoloji hocasi agrinin belden kaynakli olmadigini vitaminleri kullanmasini soyledi ..Ne yapacagimizi sasirdik ne olur bize bir yol yordam bir sey soyleyebilimisiniz.Sevgiler🙏

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Salih Ürper
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Merhaba Melek hanım, Hem yaşı hem de eşlik eden hastalıkları gözönünde bulundurularak detaylı bir muayene olmadan bir tıbbi cevap vermek doğru olmayacaktır. Bu ağrılar için öncelikle ulaşabildiğiniz bir fizik tedavi uzmanına başvurmanızı öneririm. Kliniğimize başvurmak isterseniz bizimle de iletişim kurabilirsiniz. Ağrısız günler dilerim, sağlıkla kalın 🙏

7 Şubat 2021 12:03