KH
Soru Sahibi
14 Şubat 2020 18:21

Bağışıklık sistemi

Merhaba hocam. 30 yaşında erkeğim. Sürekli tekrarlayan aftlar, yüz bölgesinde sinüzite benzer ağrılar, boyunda her iki tarafta oluşan mantar, vücudumun göğüs ucu ve çevresi, saçlı derinin altı dizlerimin içe bakan bölümleri gibi yumuşak yerlerinde iğne batması tarzı ağrılar ve vücudumun genelinde gözlede görebildiğim seğirmeler oluyor. Doktorlara gitmeme rağmen bir teşhis ve tedavi olmadı. Bağışıklık sisteminin zayıf olmasıyla alakalı oluşan sorunlar olma ihtimali var mı bana yardımcı olabilir misiniz?

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba geçmil olsun. Bağışıklık sistemi değerlendirilip, güçlensirilmelidir. Detaylı bir klinik ve laboratuvar araştırılmalıdır. Tedavide dikkatli olunmalıdır. Bu şekilde sorunun çözülmesi daha kolaylaşır

17 Şubat 2020 21:45
KH
Soru Sahibi

Sizin alanınıza giren bir tedavi mi? Teşhis ve tedavi konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

17 Şubat 2020 21:49
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba, tam teşekküllü immünoloji ünitesi olan bir hastanede bağışıklık sisitemi ile ilgili değerlendirme ve tetkik yapılmanızda yarar olacağı kanaatindeyim. İyi günler dilerim.

6 Mart 2020 12:42