EB
Soru Sahibi
15 Şubat 2016 12:10

bağırsak düğümlenmesi

hocam merhaba, yaklaşık 70 günlük bir kızımız var 6 gündür kakasını yapmıyor 2 hafta öncede kasık fıtığı ameliyatı olmuştuk, anne sütü ile besleniyor, genelde anne sütü ile beslenen çocuklarda olabileceği söyleniyor ama dünden beri çok huzursuz, bu gece fitil yapacağız fakat, kafamızı karıştıran bir durum var, bağırsak düğümlenmesi olayında alttan gaz çıkarma olur mu, çünkü bebeğimiz alttan gaz çıkarabiliyor, bu konu hakkında yorumlarınız nedir acaba? Değerli cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Burak bey merhaba uzaktan yardımcı olmak için zor bir konu. Barsak düğümlenmesi değildir endişelenmeyin. mutlaka bir çocuk cerrahı görmeli. geçmiş olsun.

15 Şubat 2016 12:14