20 Temmuz 2015 16:08

bağaz hastaliği

hocam merhabalar benim hastalığım boğazım da sürekli sümüksü sıvı oluyor vede genzim den böle bi sıvı akıyor bu sıvıyı çıkarmakta sorun çekiyorum istifar edeceğim oluyor vede bu sıvıyı cıkartırken boğazım tahriş oluyor sonra öğürme isteği oluşuyor bu sorun bayagı bi zmandır var kulak burun boğaz doktoruna gittim iki kere ikisinde de verilen ilaçlar fayda etmedi bu ilaçlardan birincisi burun spreyi bir tanede antibiyotik vermişlerdi bu hastalığım gitmedi sizin önerebileceğiniz ilaç varmı veya ben başka bi branşta doktoramı görünüyüm kolay gelsin...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Burada sinüzit ve burun içinin değerlendirilmesi ve hastalığın tespitinden sonra karar verilmesi gerekir.

21 Temmuz 2015 09:58