YS
Soru Sahibi
6 Eylül 2015 15:28

bademcik ameliyatı hk

Değerli hocam saygılarımı sunarım.Ben yaklaşık 10 ay önce bademcik ameliyatı oldum ameliyat başarılı geçti 20 güne iyileştim lakin ameliyat olduğum yerler hala acıyor.Acıyorda demim Tarif Edemiyorum Acıma Değil baskı var sanki orda ameliyatdan 3 ay sonra kontrole gittiğimde normal denildi 35 yaşındayım...Başka bir hocamızda ^^ameliyatta bademciğin önündeki ve arkasındaki dokular fazla alınırsa böyle şikayetleriniz olabilir^^..BU ŞİKYETLERİ ÖMÜR BOYU YAŞAYACAKMIYIM BAŞKA TEDAVİSİ VARMI HOCAM.SAYGILARIMI SUNARIM...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Kesin konuşmak güç fakat ömür boyu yaşayan hastalarla karşılaştım.

10 Eylül 2015 21:17