DV
Soru Sahibi
2 Aralık 2018 11:01

Bacaklarımda ağrılar?

Merhabalar hocam, iki hafta önce bi bağırsak enfeksiyonu geçirdim çok fazla su kaybettim yaklaşık bi hafta kadar sürdü fakat şimdi de bir haftadır bacaklarımda yalnızca otururken hissettiğim seğirmeler ve bazen kemik bazen kas yanması gibi ağrılar var. Kullandığım ilacın (ciprasid) kalıcı yan etkisi olmasından korkuyorum normal mi bu durum?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Enfeksiyon seyri sırasında böyle bulgular görülebilir. Ben kalıcı olacağını sanmıyorum. Ancak tedavinizi yöneten ve antibiyotiği reçete eden hekimle bir kez daha görüşün.

5 Aralık 2018 11:31