7 Aralık 2015 00:46

Azı dişlerin çatlaması kırılması ve aşınması kenarlardan ve dıştan hasar alması

Merhaba hocam 16 yaşındayım arka dişlerimi yanlışlıkla bastırdım baskı oldu ve kenarlardan çatladı sadece azı dişlerim aşındı kenarlardan ve dıştan kenarlardan çatladı çukurlar oldu kırıldı gibi şimdi de oralar keskin oldu çok abartılı bir kırıkla çatlak yok ama ben rahatsız oluyorum hocam eğer gc tooth mousse kullanarak düzeltebilirmiyim azı dişlerimi çukurlar oldu sanki dişimin kenar köşelerinin biraz altında kırık ve çatlak hasarlı bölgeleri düzenli olarak kullansam faydasını gorurmuyum hocam uzun süreli kullanımda işe yararmı önerilerinizi nelerdir bu sorunum sadece azı dişlerimde var

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Remzi Ülgen
Diş Hekimi , Koruyucu Diş Hekimliği (Çocuk Diş Hekimliği)

Tooth mousse ile düzeltemezsiniz. Hassasiyeti giderir. Bir diş hekimi ile görüşsen daha iyi olur. Çatlak zannettiklerin çürük olabilir. Geçmiş olsun.

11 Aralık 2015 18:02