AM
Soru Sahibi
9 Ekim 2017 18:41

Ayak tabanım

İyi günler hocam ben badminton sporu ile uğraşıyorum antramandayken dışarıda iken ayak tabanım acıyor hocam tam ortası ne yapmam gerekiyor sizce doktora gitmeden bi tedavisi varmıdır ?

2 cevap
Cevaplar (2)

Mustafa Bey, Ayak taban yapınızı analiz etmek gerekebilir. Çökme veya basma bozukluğu sebep oluyor olabilir. Ya da yanlış malzeme ayakkabı veya kötü zemin..... Tabi ki doktor kontrolünde iyi olur ama Bursa da bilgisayarlı ayak taban yapısı ve duruş analizi yapan ortopedik malzeme üreten firmalar var. Onları araştırıp bir test yaptırabilirsiniz. Size uygun bir tabanlıkta sorununuzu çözebilir. Geçmiş olsun

18 Ekim 2017 16:27
AM
Soru Sahibi

Teşekkürler hocam

21 Ekim 2017 15:11

iyi günler

5 Aralık 2017 09:47