te
Soru Sahibi
20 Ağustos 2014 09:20

atipik hüs

hocam saygılar..kızım yaklaşık 1 yıl önce atipik hüs geçirdi.2 kez ataklarımız oldu.su an 2 haftada bir eculizimab kullanıyoruz.kapalı yerlerde maske takıyoruz ve hasta insanlarla aynı ortamda bulunmamaya çalışıyoruz.hocam bu hep böyle tekrarlarmı? ve eculizimab kullandığımız halde tekrarlıyor ve biz çok tedirgin oluyoruz..bizim yapabileceğimiz başka birşey varmı? hocam..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. F. Lale Sever
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi

Atipik HUS başlığı altında birbirinden farklı hastalıklar yer alır. Bu nedenle hastanızı ve şimdiye kadar yapılmış tetkiklerini görmeden sorularınızı cevaplandırmak mümkün değildir. Bu sorularınızı sizi tedavi eden hekime/hekimlere yöneltirseniz daha kesin ve doğru olarak bilgilendirilmiş olursunuz.

5 Eylül 2014 09:09