FM
Soru Sahibi
8 Haziran 2018 16:09

aşırı terleme, bas donmesi

hocam merhaba son zamanlarda ozellikle geceleri aşiri bas bolgemde terleme oldugundan ve gun icinde hafif bir baş donmesi ve denge sorunundan dolayi kan verdim demirim, d vitaminim ve folik asit oranlarim dusuk cikti.(folik asit 20, d vitamin 20, demir 50 doktir sadece kan hapi verdi acaba dikkat, bas donmesi ve denge sorunum bu tahlilllerlemi alakali yada bir norologa falanmi gitmeliyim.tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hakan Alagözlü
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

D vitamini takviyesi de gerekir. B12 Vitamininize de baktırmanızı tavsiye ederim. Denge sorununuz geçmezse bir nöroloji doktoruna gitmenizde fayda var.Demir eksikliği tanısı için hemogram ve Ferritin baktırmanızda fayda var.

8 Haziran 2018 16:39