CS
Soru Sahibi
8 Aralık 2015 17:46

aşı yan etkileri

kolay gelsin tetraxim aşısı 18 yaş üstü biri yapılırsa yan etkileri neler olabilir kaç günde ortaya çıkar ve yan etkileri azaltmak için neler yapılabilir

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yaşam Laboratuarı
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Bu 4 lü bir aşıdır komplikasyonlar konusunda internet bilgisi daha geniş açıklama verir.Ama doktorunuzla görüşerek bu konuda daha sakin ve rahat olabilirsiniz.Her aşının ufak tefek yan etkileri olabilir.

21 Aralık 2015 15:58