ao
Soru Sahibi
13 Mayıs 2015 18:50

Arada bir nükseden unutkanlığım nasıl düzelebilir

Merhaba hocam, 22 yasındayım her gün değil ama arada cok fazla unutkanlığım olabiliyor gün içerisinde akşam ne yaptığmı ne yemek yediğimi yada birşeyi nereye koyduğumu unutuyorum bu bazen günlerce oluyo bazen hiç olmuyor ama genelde hep oluyor buda benım canımı sıkıyor nasıl düzelebilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Oğuz Bak
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

emar muayene kan tetkiki nöropsikanaliz gerekir net sebebi bulunur sonuçta

15 Haziran 2015 11:21