23 Ocak 2017 18:33

Antral Gastrit

Endoskopi raporu Servikal,torakal ve abdominal özafogus normal bulundu. Z çizgisi 40. Cm de geçildi. Antrum mukozası hiperemik ve ödemli bulundu . Pilor santralize ve fonksiyone bulundu. Bulbus ve 2. Kıtada özellik saptanmadı. Retroversiyonda kardia ve fundus mukozası normal bulundu . Hiatus hafif gevşek olarak izlendi. Sonuç antral gastrit Doktor bey yemek yedikten 15 dk sonra midedekiler geri geliyo gibi oluyo . Çay içince çok fena gaz yapıyo bu sonuçlara göre esopro ve gaviscon verdiler 4 5 gündür pek faydası Yok. Bu hastalık geçiçi midir nasıl geçirebilirim bi cevap verseniz beni bu dertten kurtarsanız

1 cevap
Cevaplar (1)

nexium 40 mg kullan aça karnına bir hafta fayda görmüyorsanız bulundugunuz yerde bir cerraha görünün

17 Şubat 2017 15:39