CA
Soru Sahibi
24 Kasım 2019 09:55

Antibiyotik

Hocam merhaba kızım orta kulak iltihabi oldu 3 yasinda dr klomoks es verdi bu ilaç dışkıda renk değişikliği yaparmı siyah değil ama siyaha çok yakın dün ishal olmuştu bu gün düzeldi ama rengi siyah gibi probiyotik te kullanıyorum ne yapmam gerekir teşekkürler. ...

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Sibel Kılıçaslan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

ANTİBİOTİK BİTİNCE REK VE KIVAM DEĞİŞİKLİĞİ BİTER,PROBİOTİK ANTİBİOTİK BİTTİKTEN SONRA DA DEVAM ETSİN

25 Kasım 2019 12:35
CA
Soru Sahibi

Hocam renk antibiyotik ile ilgili değilmiş dekort iğne yüzünden olmuş sanirim 2 doz 2 ml kullandik ...bu gün düzeldi rengi çünki. .. probiyotik ile ilgili bende öyle düşünmüştüm zaten süt alerjisi olan bir çocuk bağırsak tepkili bu yüzden tekrar kullanıncam çok teşekkür ediyorum cevap verdiğiniz icin iyi çalışmalar ....

25 Kasım 2019 12:52
Uzm. Dr. Sibel Kılıçaslan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

RİCA EDERİM

25 Kasım 2019 14:58