NE
Soru Sahibi
30 Haziran 2021 13:05

Anti Asit Kullanimi

Hocam merhaba en son soruyu soran kişiyim anti asit dediniz onu almam için hastaneye mi gitmeliyim doktor mu yazmasi lazim bir de hocam ben cumartesi aksami içmiştim simdi yanmam geçti gibi ara ara oluyo bazen ama korkuyorum ilerde sorun yaratir mi diye kesin almam mi lazim dediginiz tedaviyi lutfen aciklar misiniz hocam

2 cevap
Cevaplar (2)

Endişeye vgerek yok ozaman, maden suyu da aynı işi görür

30 Haziran 2021 13:31
NE
Soru Sahibi

Çok sağolun hocam. Maden suyu iyi gelir inşallah. İçinde kötü madde var diye çok kafama takmistim çok sağolunn

1 Temmuz 2021 07:24

Geçmiş olsun

1 Temmuz 2021 08:23