ÇC
Soru Sahibi
8 Aralık 2020 21:33

Ansiyete bozukluğu

Merhaba hocam ben15 yaşından bu yana ara ara toplam 3 kere ansiyete tedavisi oldum. Hatırladığım paxera lustral prozac en sonda 2 yıl önce cipralex ilaçı kullandım çok rahatlamıştım ama benim şikayetlerim tekrar başladı 25 yaşındayım 2 yıllık evliyim. Normalde bebek planlıyorduk ama şu agostos dan beri gögüs agrısı yemek yeme bozukluğu, 58 kilodan 53 kiloya düştüm bu süreçte yemek yerken boğulacakmış gibi oluyorum.baş dönmelerim oluo.bu süreçte kardiyoloji dahiliye birçok dr gittim herşey normal sadece kalbimde aritmi var denildi. Ama artık ben ilaç kullanmak istemiyorum hocam.ilaç kullanmadan tedavi olabilir miyim? Mesela emdr terapisi vs gibi... Eşim cocuk istio ama ben kendimi iyi hissetmiyorum hocam. Saglıklı bir gebeliğim olmayacak bunu kendimde biliyorum.Sizin görüşünüz nedir hocam.? Şimdiden teşekkür ederim 🙏

1 cevap
Cevaplar (1)
Psk. Dan. Barış İlhan
Psikolojik Danışman , Psikoloji

Merhaba Canan hanım. Anksiyete bozukluğu için bilişsel davranışçı terapi ile ilerliyoruz.

15 Aralık 2020 22:52