BS
Soru Sahibi
8 Şubat 2020 13:47

Anksiyete bozuklugu

Hocam saygilar esim kolon kanseri ameliyat oldu 6ay kemo gordu kemodan 2ay gecmesine ragmen9aydir cinselige soguk bakiyor cinselik yasiyamiyoruz halen hastaligin etkisinden kurtulamiyor kendisi hassas titiz bir yapiya sahip ona karsi nasil davranabilirim onu zorluyarak iliski yasamak istemiyorum pneriniz yokmu ne yapayim

1 cevap
Cevaplar (1)

Selim Bey, eşinizn cinsellik henüz aklına bile gelmiyordur. Tabii ki asla zorlamayın. Hele de cinsellik için eş zorlanır mı? Sizin de bu kadar ciddi bir hastalık sonrası nekahat döneminde eşinize şefkat ile yaklaşmanız gerekirken cinselliği problem olarak görmeniz enteresan. Eşinizin sürecine saygı duyun. Dürtülerinizi kontrol edebilecek yaştasınız, o olgunlukta da olmalısınız. Eşinize de bir süre psikolojik destek almasını öneririm.

11 Şubat 2020 12:20