AV
Soru Sahibi
2 Ekim 2018 23:30

Ani morarma ve sismeler

Eşim 43 yaşında 5 adet stand takıldı 2 ensede diğerleri üst kısımlarda.Subat 2018 de kasıktan girilerek operasyon tamamlandı.Pilavix ve aspirin kullanıyor.Son zamanlarda kolunu veya bacağın çarptığında morluklara birlikte deri altında sertlesmeler oluyor.Bazen vurmadan bile kol ve bacaklarda kasılma hissi ve ardından morarmalar oluyor.Su andaki durumumuz nedir?Ne yapmamız gerekir?Sizden randevu almak istiyoruz.Saygilar

2 cevap
Cevaplar (2)

merhabalar hastanızı en iyi bilen tedavi eden doktoru olacağı için onunla görüşmenizi öneririm sağlıkla

7 Ekim 2018 15:15
AV
Soru Sahibi

Degerli Hocam , Biz çözüm bulamadığımız için sizi bulduk ve sizden yardım istiyoruz. Şu anda yeterli destek ve yardim alamıyoruz.Her gün eşimin vücudunda morarmalar oluyor ve yayılıyor.Deri altında sanki damarlar patlamış kan yayılmış görüntüsü var.Eger bu durum mide kanaması v..b iç kanama , beyin kanaması olursa bu kanama nasıl duracak.Pilavix devam kor aspirini bıraktı. Bu günkü durum neyi gösteriyor, hangi riskleri taşıyoruz bilmiyoruz,

9 Ekim 2018 23:10

DAHA ÖNCEDE BELİRTTĞİM GİBİ İŞLEMİN YAPILDIĞI HASTANEYE BASVURUN. C.

15 Ekim 2018 19:57