SM
Soru Sahibi
3 Mart 2014 11:09

Anestezi

Mrhbalar hocam devlet hastanelerinde kolonoskopi için lokal anestezimi yapılmakta aydınlatırsanız sevinirim devlet hastanesinde kolosnopi yaptırıcam ama korkuyorum belden igne vurulmak istemiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nurettin Lüleci
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

belden iğneye gerek yok bizim sedoanaljezi dediğimiz bir teknikle başarılı bir şekilde kolonoskopi olabilirsiniz. geçmiş olsun

3 Mart 2014 11:11