BD
Soru Sahibi
21 Aralık 2015 23:53

Anestezi korkusu

Merhaba ben damla bolat size birsey danismak istiyorum internet uzerinden olsun anestezi doktoru ile gorusmem olsun icim rahatlamiyor...4ocakta sezeryan dogum var spinal anestezi ile olucak endisem operasyon aninda yani kesim aninda hasta aci yada agri hissediyomu hastanin o anda hissettigi sey nedir hayatimda hic ameliyat olmadim haliyle korku ve endise var beni bilgilendirirseniz sevinirim...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nurettin Lüleci
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Bence siz bu operasyonu genel anestezi ile olun. Daha güvenli ve konforlu olur sizin için. geçmiş olsun

22 Aralık 2015 11:10