ES
Soru Sahibi
3 Ağustos 2015 16:46

anemi nedenleri

Mrb hocam annemde kansızlık çıktı HGB 9.8 HCT 32.4 MCV 77.3 MCH 23.4 MCHC 30.3 B*** *** ** suan kan ilacı kullanıyor ama merak ettiğim siteden b Dr demir B12 düşüklüğündense olur fakat kadın hastalıklarında v kolon ağır hastaliklardada görülür demiş korktum hocam bu aşırı b kansızlık mi ? v bu derece kansızlık illede kötü hastaliklardami görülür tsk

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman İlhan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Serum ferritin degeri önemlidir.Rektosigmoidoskopi yapmak uygundur. Osman İlhan

3 Ağustos 2015 19:37