EA
Soru Sahibi
17 Ekim 2020 02:27

Anal fisttül

Hocam merhaba. Yaklaşık 1-1.5 ay önce makatta apse çıktı. Çıktıktan 4 gün sonra patladı ve patladığı doktora gittim. Bir kaç ilaç verdi kullandım. Şuan çok az şişlik ve akıntı var. Bugün tuvalette delikten gaz çıktığını hissettim. Herhangi bir sorun yaratır mı bu durum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mert Atak
Genel Cerrahi , Proktoloji

Merhabalar. Muayenede görmeden yorum yapabilmem mümkün değil. Ancak muayenede gördükten sonra durumunuz hakkında net yanıt verebilirim. Geçmiş olsun.

26 Ekim 2020 09:48