gg
Soru Sahibi
8 Kasım 2016 19:37

anal fissür

merhaba hocam bir hafta önce anal fissür için botoks yaptırdım ertesi gün hemoroidler çıktı.doktor kendiliğinden gecer dedi ama huzursuzum bir de size sorayım dedim, daha önce basur olmadım bu şişlikler ne zaman gecer kendi haline mi bırakmalıyım?dokunmadıkça acı vermiyor

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Adnan Bulut
Genel Cerrahi

yasemin hanım,botox uygulamasından sonra makat kenarında bazen böyle şişlikler olabilir,bunlar için birşey yapmaya gerek yok kendiliğinden kısa sürede geçecektir

14 Kasım 2016 13:17
gg
Soru Sahibi

hocam botoks yaptıralı 5ay oldu hala gaz kaçırıyorum tutamıyorum yururken.normal mi?

26 Mart 2017 08:37
Op. Dr. Adnan Bulut
Genel Cerrahi

GÜLCE HANIM,BU NORMAL BİRŞEY DEGİL BOTOX YAPAN HEKİMİNİZLE GÖRÜŞMENİZİ ÖNERİRİM,SELAMLAR

24 Haziran 2017 09:47