ÇA
Soru Sahibi
20 Kasım 2015 16:55

Anal fissür

Merhaba Aydın bey,oğlumda makat çatlağı var.33 aylık....kaka her gün geliyor ama kesinlikle yapmıyor tutuyor ağlaya ağlaya.en az3-4 gün...anestol krem sürmemizi önerdiler.yaparken acımazsa zamanla alışır diyorlar.problemimiz şu 32 günlük lokal anestezi Sünnette methemglobinemi oldu.ve ben bu krem Sürmekte cesaretim yok.birşey olur mu sürsem.yaparken çok acı çekiyor.teşekkürler şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Çatlak için mutlaka muayene olmanbız ve bir çocuk cerrahı tarafından takip edilmeniz gerekiyor.

19 Aralık 2015 16:25