AS
Soru Sahibi
25 Şubat 2019 16:54

amniyosentez sonucu

Doktor Bey merhaba, dörtlü tarama testimde 1/164 down sendromu riski çıktı. Amniyosentez yaptırdım. hızlı sonuçlara göre trizomi *** *** ** açısından sorun yok . size sorum şu olacak. nihai sonuçta yine aynı kromozomlara mı bakılıyor yoksa farklı bakılanlar da var mı? yani şu anda down sendromu açısından bir sorun yok ama başka hastalıkların var olup olmadığı mı araştırılıyor? teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim..

1 cevap
Cevaplar (1)

Uzun donem kültürü en net sonuc aldigimiz asamadir 13 18 ve 21 dışında kalan diğer kromozomlara da bakilir

27 Şubat 2019 08:38