VA
Soru Sahibi
2 Kasım 2020 15:42

Ameliyat hakkında

Hocam konj kurvatür ameliyatı oldum bir sıkıntım yok 2 sene oldu ama bazı dikişler diğerlerine göre hissedilme açısından daha fazla tahminime göre 5 adet dikiş bölgesi var 2 tanesi daha çıkıntılı ve hissediliyor diğerlerini ise hiç hissetmiyorum bu durumun sebebi nedir bu konuda sorun olur mu sizce ameliyat sonrası sorun değildir diye hiç doktoruma sormamıştım

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler, son 2 aydır yeni açtığımız kliniğimizle uğraştığımız için sorulara cevap veremedim. umarım sorunun cevabını almışsındır. Bu dikişler seni rahatsız etmiyorsa hiç sorun yoktur. Bu ameliyat sırasında dikişin atılma şekli ile ilgilidir. Sana zararı yoktur.

27 Mart 2021 12:49