DK
Soru Sahibi
7 Nisan 2014 01:02

Alttan bakıldığında burnum Sola doğru eğik..

Hocam merhaba ben 19 yaşındayım.. Ne zamandan beri dikkatimi çekti çoğunlukla tek bir burun deliğinden nefes alıyorum sol genelde tıkalı gibi oluyor. Geçen senede burnumun alttan bakıldığında Sola baya eğik olduğunu fark ettim ve sol burun deliğimde sağa göre çok daha yamuk ve dar. Burun orta kemiği düz gibi pek emin değilim fakat ucuna doğru daha eğik gözüküyor.. Neden böyle ve bu bana bir sorun yaratırmı ne yapmalıyım ? Bunun içinde gitmem gereken doktor KBB'mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler....

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Oğuz Basut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Geçmiş olsun. Bunu mutlaka hallettirin, sağlıklı bir nefes için. KBB uzmanına başvurmalısınız. Acil şifalar dilerim

7 Nisan 2014 03:45