gz
Soru Sahibi
3 Nisan 2016 11:37

Alt islatma

3 yasindaki oglum 6 ay once tuvalet aliskanligina basladi ve cok duzenli gitti ancak 3 ay once tamamen birakti surekli altina yapiyor.yaparkende uzuluyor. Psikolojik degilse cocuk doktorunami basvurmamiz gerekiyor herhangi bir tetkiki yaparlarmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Damla Gökşen
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Tetkik yaptırmanız gerekir

3 Nisan 2016 21:03