CH
Soru Sahibi
14 Ocak 2019 00:31

Alopesi areata

Merhaba sayın suat arusan ben 49 yaşındayım çocukluğumdan beri alopesi areata ile mücadele ediyorum son bir yıldır hiç olmadığı kadar büyük bir atak yaptı şu an vucudumda saçlarımda dahil olmak üzere hiç tüy kalmadı kafa derisinden biyopsi yapıldı çok dirençli olduğu için ağızdan kortizon almamı söylediler bende menapoz süreci yaşadığım için kemiklerimi kötü etkileyeceğini düşündüm ve başlamadım acaba bana yönelik bi tedaviniz varmı şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Suat Arusan
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Öncelikle geçmiş olsun, bu tip şikayetler genelde stres kökenli olmaktadır. Bize gelen hastalarımızı, hastalığın sebebini bilmeye yönelik önce vücut tarama cihazı wega-teste alıyoruz. Ağır metal birikimi, stres hormon düzeyi ve tüm vücut sistemi taranmış oluyor. Sizin durumunuzda genelde, tıbbi sülük tedavisi, prp, saç mezoterapisi, hipnoterapi gibi yöntemleri kullanmaktayız. Hangi tedavinin yapılacağına cihaz sonuçlarına göre karar vermekteyiz. Duruma göre belirttiğim tedavilerin hepsi de yapılabilir .. Klinik numaramızdan randevu alabilirsiniz.. *** *** ** 10

15 Ocak 2019 13:32