28 Kasım 2018 10:42

Alnımdaki Güneş Lekesi

Merhaba ben 18 yaşında bir genç kızım benim şikayetim alnımda oluşan güneş izleri çok kafama takıyorum birçok tedavi araştırdım en çok içime sinen karbon peeling oldu sizce en etkili yöntem hangisi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Güneş maruziyeti sonucu ortaya çıkan lekeler farklı özelliklerde olabilir ve farklı tedavi yöntemlerine ihtiyaç duyulabilir. 'Karbon peeling' bu yöntemlerden yalnızca bir tanesi. Uygun bir zamanda bana veya başka bir meslektaşıma muayene olursanız tedavi seçenekleri hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

30 Kasım 2018 10:18