Öİ
Soru Sahibi
5 Ağustos 2014 00:04

Allerji baş ağrısı yapar mı_?

Sayın hocam ben allerji hastasıyım. Bugün aile hekimine biten nazofix ilacımı yazdırdım fakat eczaneden ilacı alamadım. Süresi dolmuş devlet karşılamıyorcasına bir şeyler söylediler ki zaten ilacım biteli 2 hafta oldu ve baş ağrılarım mevcut. Sanki k.i.b. artmış da beynime baskı yapıyor gibi ve akşamları bu ağrı çok artıyor. Gözümü kapadım mı bayılacak gibi oluyorum. Aynı zamanda baş dönmelerim de oluyor. Bir de hipertansiyon hastasıyım. İlaç tedavisi bana önerilmedi. Acaba tansiyondan mı yoksa allerjik bir durum mu anlayamadım. Sosyal güvencem bitmek üzere o yüzden sizden bilgi almak istedim hocam. Sagılarla... Hayırlı geceler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İsmail Külahlı
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba Lütfen muayene olduğunuz doktorla görüşün yada aile hekimine danışın size bu kanaldan yardımcı olamayacağım geçmiş olsun

5 Ağustos 2014 12:01